Biliyoruz ki amatör veya profesyonel hayata yeni geçen tiyatro grupları, müzisyenler, stand-up sanatçıları, dans grupları ve daha nice sahne insanı salon arıyor ve kariyerlerinin bu aşamasında salon kirası vermeye hazır değiller. İleride meşhur oldukları zaman “biz onun salon kirası ödeyemediği günleri biliriz” diye gerim gerim gerinmek gibi haince bir niyetle, salonumuzu haftada bir gün de olsa, ücretsiz olarak kullanıma açıyoruz. Şaka bir yana, sahne sanatlarına yeni içerik üretilmesine, yeni üreticiler kazandırılmasına katkımız olsun istiyoruz.

Salı günlerimiz müsait.  Diğer günler bize lazım. Bu durumda salı günlerini amatörlere, profesyonel olup henüz potansiyel seyircisine ulaşamamış olanlara, gelecek vadedenlere, tutkuyla sahnede olmak isteyenlere açıyoruz. Salı Olsun Bizim Olsun derseniz, gelin sahne sizin.

Şartı Şurtu:

  • Bölücü, ayrıştırıcı, nefret suçu içeren, siyasi mesaj amaçlı, fanatizme eğilimli içerikler kabul edilmez.
  • Bir gösteriyi çeşitli sebeplerle sahnemize uygun bulmayabiliriz. Biz sebebimizi size mutlaka söyleriz. Her başvuran gösteri sahneye çıkacak diye bir kural yok, biliniz. Sizi seviyoruz.
  • Eğer salon müsaitse, salonda prova yapılabilir.
  • Salonumuzda olmayan teknik malzeme veya eleman kullanılması talep edilirse bunların masrafları gösteri sahibinden talep edilecektir.